Prodej rodinného domu v obci Chrást u Plzně

Tato nabídka byla již prodána nebo pronajmuta. Aktuální nabídky najdete v sekci PRODEJ nebo PRONÁJEM.

Prodej rodinného domu v obci Chrást u Plzně

  • Rodinný
  • 300 m2
  • Atypický
  • Chrást
Fantastické místo, kde zapomenete na pandemie a zákazy vycházení, přitom necelá ¾ hodina autem do Prahy. Téměř 1924 m2 na stráni nad řekou (vodní tok přímo na pozemku), kde vás budou místo městského hluku budit ptáci, lehké šumění vody a jemné řehtání koní pasoucích se ne louce za řekou. Až se půjdete ráno koupat do bazénu tak vyplašíte srnky, které si přišli smlsnout maliní, na olši nad řekou bude klepat datel a vy si ještě mokří v plavkách dáte kávu na jednom z několika rafinovaně připravených posazeních buď ve stínu nebo na sluníčku – jak si vyberete. V tomhle místě dokonale zapomenete na sledování denních zpráv a odtrhnete se od reality. Neuvěřitelné Genius loci – nutno vidět a zažít! (Skutečnou realitu a pocit z místa nejde nafotit ani popsat.) Budete žít na menším kopci s přístupem k řece a výhledem do široké zeleně. Prakticky na samotě, ale v obci s kompletní občanskou vybaveností, v blízkosti města Plzně, které zajišťuje metropolitní standard všech služeb (lokalita je v okrese Plzeň-město). V nejbližší blízkosti jsou též vyhlášená golfová hřiště (Golf Dýšina cca. 1 km. Darovanský dvůr 7 km) , přírodní plovárna a v nejbližší době bude vystavěna široká 8 km dlouhá cyklostezka z obce přímo do Plzně, vhodná i pro inline, koloběžky atd. V lokalitě je též řada chovatelů koní, tenisové kurty, prostor pro lukostřelbu a řadu dalších aktivit. Možnost odkoupení sousedního stavebního pozemku cca. 1000 m2.
Rodinný dům v obci Chrást u Plzně (Hutní ulice). Dům skýtá dvě bytové jednotky - 5+1 o užitné ploše cca 100 m2 a 3+1 v obytném podkroví o užitné ploše cca 100 m2. V přízemí se nacházejí technické prostory, finská sauna se sprchou a šatnou a dále pak garáž s technickou jámou. Na mírně svažitém pozemku o výměře 1924 m2 s možností výstavby dalšího rodinného domu se dále nachází velká stodola, zahradní domek, bazén a 3 venkovní sezení, přičemž u dvou je součástí krb.
Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí (střecha, okna a fasáda). U stodoly byl v nedávné době vyměněn krov a střecha, došlo též k částečnému vyzdění a vydláždění a rekonstrukci půdních prostor. Součástí stodoly je i sklep. Všechny vjezdy jsou osazeny automatickými vraty (garáž, stodola, vjezdy na pozemek). Objekt je napojen na vodovodní řád a dále je na pozemku  vlastní studna, odpady jsou svedeny do vlastní ČOV, vytápění a ohřev vody je zajištěn elektřinou.

Mapa


© 2016-2024 Trendy Reality s.r.o. Plzeň (všechna práva vyhrazena)
Cookies