Pronájem bytu 2+KK s terasou a zahradou v ulici Perucká, Praha 2 - Vinohrady

Pronájem bytu 2+KK s terasou a zahradou v ulici Perucká, Praha 2 - Vinohrady

  • 2+kk
  • Cihlová
  • Vinohrady
Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s terasou a zahradou o celkové užitné výměře 91 m² (byt - 45,7 m2, terasa 10,5 m2, zahrada 32,5 m2, sklep 1,4 m2) v prvním nadzemním podlaží ve vila domě NA VINICI v Perucké ulici na pražských Vinohradech ( mimo záplavovou oblast). Byt se pyšní moderní kuchyňskou linkou v bílé barvě s černými doplňky. Linka je zařízená veškerými kuchyňskými spotřebiči. Koupelna je vybavená sprchovým koutem a WC. Jinak je byt nezařízený nábytkem. Z obou pokojů je vchod na terasu a na ní navazuje zahradní travnatá plocha. Okna a balkónové dveře mají venkovní žaluzie na dálkové ovládání v barvě antracitové. Podlahy jsou dřevěné ve světlém dekoru. V bytě dominuje bílá barva. K bytu patří také sklepní kóje. Byt je určen výhradně k dlouhodobému pronájmu.
Královské Vinohrady jsou jednou z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí. Na nákupy můžete zamířit do supermarketů nebo malých specializovaných obchodů. Kousek od domu je několik základních a mateřských škol, pošta i poliklinika. K cestování můžete využít nedaleké tramvajové zastávky, které plynule navazují na linky metra A a C, nebo vlakovou zastávku ve Vršovicích. Kousek od domu se nachází Perucká stráň, která volně navazuje na park Grébovka. Park je inspirovaný italskou renesancí s fontánou a vodní kaskádou, jezírkem, pavilony, sochami a okouzlující umělou jeskyní. Kromě unikátních výhledů na Prahu nabízí i posezení v půvabné vinárně uprostřed rozsáhlých vinic či v zahradní kavárně s unikátní replikou původní historické kuželkové dráhy ze 70. let 19. století.
Nájemné činí 20.000,- plus 5.300,- zálohy na služby a energie včetně zálohy na elektřinu ve výši 1.000,-. Majitel požaduje vratnou kauci 50.600,-. Provize RK činí 25.300,-.

Mapa


© 2016-2023 Trendy Reality s.r.o. Plzeň (všechna práva vyhrazena)
Cookies